Žmogus gyvenantis tarp muzikos sienų – Adolis Jursevičius

Kartu su miesto bendruomenės centro įkūrimu (AMBC) atsirado daugiau galimybių jaunimui rasti veiklos grįžus iš mokyklos.  Šią įstaigą pamilo ne tik jaunimas, bet ir suaugusieji ar net senjorai, įsikūrė veikliosios organizacijos.  Štai jaunimas, čia rengia užsiėmimus, kino vakarus ir šokių vakarėlius, kaip „Kick IT“, kurių siela yra DJ Adas. DJ Adas – Adolis Jursevičius, kuris papasakojo apie savo pomėgius, idėją kurti šokių vakarėlius „Kick IT“ bei savo veiklos viziją, bet apie viską iš eilės.

„Didžiausias malonumas būna tada, kai paleidus mano mėgstamą muziką visas jaunimas pradeda šėlti“, sako Adolis. Tiesa, priduria, kad Alytaus publika susirinkusi būna itin drovi, tačiau išjudinta taip įšyla, kad netgi tampa nesutramdoma, gerąja prasme. Visas jaunimas paklūsta muzikos garsams ir tampa tik nuo jos priklausomi.

– Kas yra tas „Kick IT“?

– „Kick IT“, tai naujos kartos, naujo formato ir pagaliau stiliaus šokių vakarėliai, jau penkis kartus įvykę labai sėkmingai. Kiekvieną kartą  dalyvauja vis gausesnis būrys dalyvių, o tai džiugina vakaro vedėjus, DJ Adą ir jo kolegą, kuris jau pasitraukė iš bendros ir sėkmingai gyvavusios komandos.

„Kick IT“ yra ne kas kita kaip muzikos garsai. Snare, kick ir kitaip vadinami, vienas jų atitikmuo „užkibo“ ir liko. Pavadinimą sugalvoti taip pat padėjo Putinų gimnazijos moksleivis, AMBC savanoris Arnas Rukšėnas.

Kokia vakarėlių auditorija?

– Į vakarėlius „Kick IT“ laukiami ir priimami žmonės nuo 14 iki 29 metų, tačiau didžioji dauguma yra paaugliai.

– Turi mėgstamą savo muziką?

– Taip. Mano mėgstamiausias muzika yra coldplay, example, shlohmo, red chill peppers, Dutch House’a, Glitch hop. Taip pat kuriu ir savo muziką, turiu savo dainų. Pop muzikai nesakau – NE. O mano pirmoji pažintis su muzika atkeliavo apie 12 gyvenimo metus.

– Adoli, tavo visa veikla susijusi su muzika?

– Nevisai. Ankščiau važinėdavau riedlente po įvairiausias miesto vietas, vėliau susidomėjau graffiti menu, piešiau piešinius ant sienų, dar vėliau susidomėjau muzika, ją kuriu. Organizuoju ir vedu vakarėlius, prisidedu prie AMBC renginių organizavimo,  esu veiklus ir nenustovintis vietoje.

– Kokie tavo ateities planai?

Žinoma, ateitį norėčiau sieti su muzika, norėčiau būti žinomas, galbūt muzikos prodiuseris.  Turiu įsirengęs savą muzikos studiją, kur kuriu ir įrašinėju muziką.

12 Replies to “Žmogus gyvenantis tarp muzikos sienų – Adolis Jursevičius”

  1. Pritariu bambatryniui..  Pora kartu pagrojo vienoj vietoj ir jau keliasi dizdejais vadinasi :D Juokinga 

  2. DJ sako.. kokia ten studija ? Rusy ? Koki kuriniai ? Pauksciu ciulbejimas ? Sako kazkas daug pasiekes, matosi kad kiauri esat ir nematot kas alytuj istiesu yra daug pasiekes ir daug mates, yra tokiu alytiskiu kurie tiek su radistais grojo, tiek dabar vilniuj ahienai prasimuse

  3. Nemanau, kad pop muzikai reikia sakyti griežtą ne, nes ir joje galima atrasti daug įdomių garsų kombinacijų. Pats skaitau daug literatūros, žiūriu video, nes ir pats noriu sukurti kažką fantastiško ir susijusio su muzika ir noriu paklausti kur galima būtų rasti paklausyti dj Ado kūrinių?

  4. Jei tas Arminas iš Cocaino tai galiu pasakyt tikrai daug daugiau pasiekęs nei Adas. :shy:

  5. Ziurint ka tu laikai Dj Arminai, gal but pats nezinai kas tai yra? Adolis tikrai yra daug pasiekes, as jo net nepazystu, bet apie „Kick It“ kalba Vilniuje ir daug zmoniu apie ji yra susidomeją. Tai va Arminai tau dar daug zemes reikia apsikt, kol nors truputi pasieksi tiek kiek jjis :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.