„Tarškutis“ pasirodys gyvybingame ir linksmame Europos festivalyje

Lietuvai suteikta galimybė pasirodyti gegužės 17–18 d. III Europos festivalyje, kuris vyks nuostabiame Fontainebleau draustinyje, Paryžiuje.

60 lietuvių,  reggae muzikos grupė “Ministry of Ecology” iš Vilniaus ir Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblis “Tarškutis”, dalyvaus šiame renginyje, skirtame pabrėžti Europos palikimo didingumą, Europos šalių talentus ir įgūdžius.  

Organizacija Baltic Wave ir Lietuvos ambasada Prancūzijoje ketina pasidalyti savo istorija ir tradicijomis su prancūzais ir kitomis dalyvių grupėmis iš Estijos, Latvijos, Airijos, Čekijos, Portugalijos, Bulgarijos, Slovakijos ir t.t. Dalyviai iš 15 valstybių susirinks europietiškoje gyvenvietėje savaitgaliui, skirtame draugystei ir bendravimui.

Festivalio programoje daugybė pasirodymų ir veiklų: dainos, muzika ir šokiai, tradicinės ir šiuolaikiškos europietiškos pasakos, kūrybinės dirbtuvės, žaidimai, futbolo turnyras, tinklinis, riedlenčių sportas. Numatomas tradicinių europietiškų gaminių, amatų, turizmo galimybių pristatymas.

Europos festivalis taip pat suteiks galimybę geriau pažinti Europos Sąjungą, o bendravimas su Europos Parlamento nariais padės daugiau sužinoti apie europinių programų galimybes.

Renginį organizuoja asociacija “Europos spalvos” ir Europos Komisija (programa “Europa piliečiams”).

| Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblis “Tarškutis” vadovė R. Moisejenkienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.