Šokių studijos „Svaja“ šokėjos tarptautinio jaunimo šokių festivalio „Lietaus žydėjimas“ prizininkės

Putinų gimnazijos ir Šaltinių pagrindinės mokyklos šokių studijos „Svaja“šokėjos tarptautinio jaunimo šokių festivalio „Lietaus žydėjimas“, vykusio lapkričio 30 d.prizininkės.
Pasak festivalio sumanytojos, LVJC renginių ir projektų organizatorės VilmosSmaliukienės, „Lietaus žydėjimas“ jau tapo švente, kuriai šokėjai ruošiasi ne vieną mėnesį.
Kūrybingi ir meistriški jų pasirodymai suteikia žiūrovams galimybę vienoje scenoje išvysti daugybęšokio stilių ir išsirinkti tą, kurį ateityje galbūt norėtų išbandyti patys, taip pat dovanoja spalvų ir
optimizmo „pilką ir lietingą rudenį“.

Kalbamės su studijos vadove, choreografijos mokytoja eksperte Rūta Graužliene:

Dalyvavome tarptautiniame jaunimo šokių festivalyje „Lietaus žydėjimas”. Konkursas vyko Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, lapkričio 30 dieną. Dalyvavo dvi „Svajos“ šokių grupės: paauglių amžiaus kategorijoje iki 16 metų merginos laimėjo 2 vietą, o kita, jaunimo amžiaus grupė, nuo 16 iki 20 metų, laimėjo trečiąją vietą. „Svaja“ konkurse pristatė savos kūrybos šiuolaikinius šokius.

Ligita Muzikevičiūtė, Putinų gimnazijos trečiokė, ilgametė šokių studijos „Svaja“ šokėja:

Mes tame konkurse padarėme daugiau negu per visą laiką, kiek šokame „Evorą“. Buvom susikaupę, susitelkę, visame kolektyve tvyrojo nostalgiška nuotaika (pagal šokį), nebuvome pasiruošę užimti jokios prizinės vietos, bet stengėmės atiduoti visas jėgas. Laimėti buvo taip nerealu.

Ugnė Barzdaitytė, Šaltinių pagrindinės mokyklos moksleivė, šokių studijos „Svaja“ šokėja:

Kadangi ten buvo konkursas, tai jaučiau didelę atsakomybę, žinoma, kaip ir kiekviename koncerte, bet šitame ypač. Jausmas?  Karštis išmušė, džiaugsmo ašaros akyse, labai geras jausmas, kadangi mūsų darbas, pastangos, kūryba, išlietas prakaitas buvo puikiai įvertinti.

Štai kaip atrodo paauglių amžiaus grupės konkurso nugalėtojų vietos:

I vieta – Laisvalaikio centro šeimai „7 mūzos“ šiuolaikinių šokių grupė „Fabula“ (Vilnius).
II vieta – Alytaus Šaltinių pagrindinė mokyklos šokio studija „Svaja“ (Alytus).
III vieta – Choreografinių projektų teatro „Vilniaus baleto“ studija (Vilnius).
Jaunimo amžiaus grupė:
I vieta – Šokių ir sveikatingumo studijos „City dance“ grupė ,,Fond of sounds“(Vilnius).
II vieta – Panevėžio bendruomenių rūmų šokių grupė „Satory“ (Panevėžys).
III vieta – Alytaus Putinų gimnazijos šokio studija „Svaja“ (Alytus).

Manau, niekam nekyla abejonių, kad šokių studijos „Svaja“ šokėjos yra ypačtalentingos, nes varžovai ne tik itin stiprūs, bet ir surinkti geriausieji. Galime sakyti, kad mūsų mokyklų mokinės konkuravo su Vilniaus bei Panevėžio miestų šokėjų rinktinėmis.

| Laura Bilinskaitė, Putinų gimnazijos jaunoji žurnalistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.