Sėkmės paslaptys su numerologu Elanu Liachovičiumi

Paslaptingas ir įtraukiantis pokalbis su numerologu Elanu Liachovičiumi.

  • Kaip tavo gyvenime atsirado numerologija? Kas paskatino tuo užsiimti?

Numerologija susidomėjau tuomet, kai pats atsidūriau gyvenimo aklavietėje. Ieškodamas atsakymų į vidinius klausimus, kreipiausi pas vieną žinomą numerologą iš Rusijos. Jis man papasakojo labai daug įdomių dalykų apie mane ir pasakė, kad ir pats galėčiau tapti geru numerologu.

Įkvėptas jo patarimų ir įžvalgų, nusprendžiau kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ir pradėjau labai stropiai studijuoti numerologiją. Iš pradžių labai abejojau savimi, tačiau kai pradėjau praktikuoti – supratau, kad tai yra tikrasis mano pašaukimas. Ir šiai dienai aš esu labai patenkintas savo pasirinkimu.

  • Tai tavo gyvenimo būdas ar pomėgis? 

Žinote, iš pradžių tai buvo man kaip hobis… Tačiau ilgainiui numerologija įaugo į mane. Dabar aš skaičiuoju viską ir visus sutiktus žmones. Nei viena mano diena nepraeina be skaičių. Dabar drąsiai galiu sakyti, kad numerologija yra  mano gyvenimo būdas.

 

  • Ko labiausiai prašo žmonės? Koks prašymas labiausiai įstrigo pačiam?

Žmonės kreipiasi dėl įvairiausių priežasčių ir įvairiais klausimais. Studentai dažniausiai ateina sužinoti, kokią profesiją jiems verta rinktis ir kaip greičiau save realizuoti ir atrasti. Tėvai kreipiasi norėdami apskaičiuoti savo vaikučius, kad žinotų kaip auklėti savo vaikus, kad šie augtų stiprūs, veiklūs ir realizuotų savo stipriausias savybes ir talentus.

Verslininkai kreipiasi, norėdami apskaičiuoti tinkamus periodus investicijoms arba norėdami suburti stiprią ir veiklią komandą vystyti savo veiklai. Taip pat norėdami pasirinkti tinkamus verslo partnerius.

Kiti kreipiasi norėdami sužinoti viską apie save, nes yra pasimetę ir nusivylę savo gyvenimu. Ir labai dažnai po konsultacijos supranta, kad visiškai savęs nerealizavo ir pakeičia savo gyvenimą iš pagrindų.

Yra daugybė kitų priežasčių, dėl kurių žmonės kreipiasi į mane. Sunku net būtų visas jas išvardinti.

Aš pamenu, man parašė  moteris iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jos prašymas kiek pribloškė mane. Ji manęs paprašė apskaičiuoti ir parinkti tinkamiausią vardą jos dar negimusiam kūdikiui. Tuomet ji buvo aštuntame nėštumo mėnesyje. Ji parašė man preliminarią gimdymo datą ir penkis sugalvotus vardus. Aš turėjau išrinkti vardą, kuris neš sėkmę jos būsimam vaikeliui. Aš taip ir padariau. Jau pagimdžiusi, ji man parašė, kad berniuko vardas – Adomas. Tai ir buvo būtent tas vardas, kurį  rekomendavau duoti vaikučiui. Tai ir buvo tas atvejis, kuris man labiausiai įstrigo.

 

  • Ar yra žmonių, kuriems atsisakai suteikti paslaugas/padėti?

Dažniausiai aš sutinku padėti visiems žmonėms, kadangi aš tikiu, jog visi mes, žmonės, esame ypatingi ir galime keisti savo gyvenimą. Tačiau pamenu, buvo vienas atvejis, kuomet konsultaciją nutraukiau…

Tai buvo klientė iš Italijos ir ji man pasakojo labai privačius faktus, o jos paauglė dukra sėdėjo ir klausė mūsų pokalbio. Galiu pasakyti tiek, kad tie faktai, kuriuos man dėstė klientė, buvo labai negražūs ir mane supykdė, kad visa tai ji man pasakojo savo dukros akivaizdoje. Liepiau jai sustoti ir išbariau ją gan griežtai. Taip konsultacija ir baigėsi.

Labai nemėgstu išankstinių nuomonių, todėl niekada nesidomiu savo klientais. Ir nesvarbu, ar tai būtų žvaigždės ar paprasti žmonės. Man viską pasako skaičiai – tik jų prisiklausau.

 

  • Kaip atskirti žmogų išmanantį savo veiklą ir tą, kuris tik siekia pasipelnyti?

Na, tai pakankamai sudėtingas klausimas… Iš pradžių reikėtų pasakyti, kad kiekvienas darbas turi būti apmokamas. Tai viena iš energijos mainų formų.

Kiekvienas darbas reikalauja laiko ir jėgų (energijos). Todėl kiekvienas darbas privalo būti apmokamas. Jei daryti viską dykai – žmogus greitai išsisemia ir praranda interesą tobulėti.

Tačiau pinigų energija – tai jau visai kita tema. Manau tai būtų puiki tema seminarui, kadangi šiais laikais žmonės pamiršo pinigų vertę arba leidžia pinigams save valdyti, užuot pradėję patys valdyti pinigus.

Asmeniškai, aš manau, kad žmogaus darbas ir rezultatas parodo, ar žmogus dirba iš širdies ar tik tam, kad pasipelnytų. Kaip ir minėjau, kiekvienas darbas privalo būti apmokamas.

Tik nepamirškime, kad dar egzistuoja toks dalykas kaip karma. Yra veiksmas – bus ir atoveiksmis. Arba, kaip šauksi – taip ir atsilieps.

 

  • Tavo manymu, egzistuoja žmogaus likimas, ar viską galima valdyti/pakeisti?

Yra du dalykai pasaulyje, kurių neįmanoma pakeisti. Ir tai yra žmogaus gimimo ir mirties data.

Yra karminiai dalykai, su kuriais žmogus privalo susidurti, kad išmoktų tam tikras pamokas. Tačiau su kokiu rezultatu jis tas pamokas praeis, jau priklauso nuo paties žmogaus.

Nagrinėdamas žinomų žmonių karminę numerologiją, aš mačiau faktus, teigiančius, kad jiems žinomumas buvo išrašytas iš prigimties. Tačiau kaip jie taps žinomais, jau priklauso nuo jų pačių. Jie gali tapti žinomais artistais arba, žinomais nusikaltėliais. Visur egzistuoja žmogaus laisvė ir pasirinkimas – viskas priklauso nuo žmogaus pasirinkimų. Todėl aš drąsiai galiu teigti, kad likimas egzistuoja, o tiksliau, išbandymai. O su kokiu rezultatu žmogus juos praeis, jau priklauso nuo paties žmogaus. Viskas yra žmogaus rankose, todėl aš visiems savo klientams sakau- tobulėkite, brangieji.

Turiu vieną slaptą troškimą, kurį tikiuosi greitai įgyvendinsiu. Aš labai trokštu pakliūti į vaikų namus ir pabendrauti su paaugliais, neformalioje aplinkoje. Aš noriu jiems parodyti ir papasakoti, kokie talentingi jie yra ir, kad nepaisant likimo siunčiamų išbandymų, jie gali susikurti gražų gyvenimą, kad jie tikėtų savimi ir tobulėtų. Aš noriu atskleisti jų talentus ir gabumus. Mūsų visų ateitis yra vaikų rankose, nes jie yra naujoji karta, kuri toliau formuos mūsų pasaulį ir kiekvieną šalį atskirai.

 

  • Kuo gali padėti žmonėms, kurie kreipiasi į tave? Kokios tavo paslaugos, kurias gali suteikti?

Sunku atsakyti į šį klausimą… Aš padedu žmonėms iš naujo pažinti ir priimti save su visais savo privalumais ir trūkumais. Aš atskleidžiu žmonių prigimtį! Atlikus numerologinius skaičiavimus, galima sužinoti prakitiškai viską.

Suskaičiuoti ir apskaičiuoti galima viską šiame pasaulyje – visur mus lydi skaičiai. Viskas priklauso nuo kliento poreikių. Aš jiems pasakau, kokie jų talentai ir ydos, kokios yra tinkamos profesijos, mokslai. Taip pat suburiu stiprias komandas verslui ir perspėju su kokiais žmonėmis verta kurti verslą, o kurių reikėtų saugotis.

Tėvams padedu suprasti savo vaikučius. Ir atlieku daugybę kitų paslaugų.

Vienintelis dalykas, kurio dar nedarau, nemokinu kitų žmonių. Kadangi dar neradau tinkamo žmogaus, kuris priimtų šias žinias ir tinkamai jas panaudotų. Numerologijos pagalba galima tiek padėti žmogui, tiek ir sunaikinti jį – tai labai galingas instrumentas ir reikia pasišvęsti šiai profesijai ir daug mokytis bei dirbti. O pradėti reikia nuo savęs. Kelio atgal jau nebūna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.