Robertas Valuckas – Alytaus kolegijos studentų atstovybės prezidentas

Spalio 23 dieną, Alytaus kolegijos Informacijos ir ryšių technologijų fakulteto amfiteatrinėje auditorijoje, vyko Alytaus kolegijos studentų atstovybės (AK SA) ataskaitų teikimo ir prezidento rinkimų konferencija, kurios metu buvo patvirtinti Alytaus kolegijos studentų atstovybės atnaujinti įstatai ir seniūnų statutas, pristatyta 2012-2013 metų veiklos ataskaita bei išklausytas kandidato į prezidentus prisistatymas.

Konferencijai startą davė Alytaus kolegijos direktorė Danutė Remeikienė, kuri džiaugėsi, kad kolegija turi tokius šaunius bei organizuotus studentus bei įteikė simbolines dovanėles buvusiai AK SA prezidentei Dovilei Aurylaitei ir laikinai einančiam prezidento pareigas Robertui Valuckui. Konferencijos pirmininkas Tomas Nikulinas (AVJOSAS pirmininkas) savo ruožtu pakvietė D. Aurylaitę pristatyti 2012 – 2013 metų AK SA veiklos bei finansines ataskaitas. Laikinasis prezidentas R. Valuckas taip pat paruošė ir pristatė savo keturių mėnesių veiklos ataskaitą, pateikė studentų atstovybės įstatų patikslinimus ir naują seniūnų statutą, pagal kurį grupių seniūnai galės orientuotis vykdydami savo veiklą.

Šiais metais savo kandidatūrą į studentų prezidento postą iškėlė tik vienas Alytaus kolegijos studentas, AK SA narys, šiuo metu laikinai ėjęs prezidento pareigas Robertas Valuckas. Robertas į studentišką veiklą įsiliejo prieš dvejus metus ir iš karto pradėjo aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje. Visada siekęs tik geriausių rezultatų, nesunkiai pelnė atstovybės narių pasitikėjimą ir buvo išrinktas AK SA pirmininku, yra atsakingas už projektų koordinavimą, aktyviai dalyvauja įvairių jaunimo organizacijų veikloje taip pat yra Alytaus kolegijos Akademinės tarybos bei Inžinerijos fakulteto tarybos narys, Lietuvos studentų sąjungos (LSS) Tarybos narys. Po R. Valucko pristatyto jo, kaip būsimojo prezidento, veiklos plano bei pateiktos informacijos apie naujai suformuotą komandą, prasidėjo prezidento rinkimai, kuriuose dalyvavo 20 (iš 28) grupių seniūnų.

Balsų  skaičiavimo komisija, kurią sudarė: buvęs AK SA prezidentas, Alytaus kolegijos direktorės pavaduotojas strateginei plėtrai ir infrastruktūrai Nerijus Cesiulis, Aleksandro Stulginskio universiteto studentų atstovybės narė Agnė Grigaliūnaitė ir Vytauto Didžiojo universiteto studentų atstovybės prezidentas Justinas Petkus, paskelbė, kad už Robertą Valucką balsavo 19 seniūnų.

Naująjį  Alytaus kolegijos studentų prezidentą atvyko pasveikinti ne tik esami ir buvę kolegos, bet ir draugai iš Lietuvos studentų sąjungos (LSS), studentų atstovai iš Vytauto Didžiojo universiteto (VDU SA), Mykolo Romerio universiteto (MRU SA), Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegijos (VTDK SA), Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU SA). AK SA taip pat prisideda prie sveikinimų ir linki savo naujajam prezidentui užsispyrimo, siekiant užsibrėžtų tikslų, naujų idėjų ir tikimės, kad mes, studentų atstovybės nariai, pateisinsime savo vadovo lūkesčius.

AK SA prezidento inauguracija vyks spalio 24 dieną, klube „Voro fortas”  studentiško vakarėlio metu „Karštas ruduo su Kastaneda”, kviečiame visus dalyvauti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.