„Prasibėgam? Prasibėgam!“ bėgimo entuziastų organizacija kviečia prisijungti!

Lygiai metus Alytuje gyvuojanti bėgimo entuziastų grupė „Prasibėgam? Prasibėgam!“ – kviečia prisijungti bei laisvalaikį leisti kartu. Povilo Tamulyno iniciatyva įkurta grupė sparčiai plečiasi socialiniame tinkle  „Facebook“ ,  šiuo metu prie grupės prisijungę jau per 300 bėgimo entuziastų.

Pakalbinome iniciatyvos autorių Povilą Tamulyną. Pokalbis su juo.

Povilai, kaip kilo idėja sukurti „Prasibėgam? Prasibėgam!“ grupę? Kas paskatino?

Visą gyvenimą sportavau, kaip ir kiekvienas kiemo „berniokas“ išbandžiau daugelį sporto šakų: dziudo, paplūdimio tinklinį, futbolą, teko žaisti ir profesionaliame krepšinyje, tačiau prieš dvejus metus atradau sporto šaką, kuri kaip dabar supratau yra mano didžiausia aistra, tai – bėgimas. Bėgimo  „karjeros“ pradžioje bėgiojau tik vienas ir tik nedidelius atstumus. Sulig kiekvienu bėgimu pradėjau jausti, kad kiekvieną dieną galiu įveikti vis daugiau kilometrų. Pradėjęs bėgioti su vienu ar kitu draugu supratau, kad bėgti drauge daug smagiau, atstumas įveikiamas greičiau, praktiškai nejaučiant jokio nuovargio. Taip kilo idėja sukurti grupę, kuri visus Alytaus bėgimo megėjus suburtų į vieną ratą.

Paminėjai, kad atstumas bėgant su draugu įveikiamas greičiau, kokius atstumus su grupe bėgate Jūs?

„Ši grupė yra savanoriška bėgimo mėgėjų platforma, kurios pagalba, bet kuris žmogus norintis „prasibėgti“ tiesiog paskelbia apie tai Facebook sukurtoje grupėje ir prie jo nurodytu laiku nurodytoje vietoje susirenka kartu bėgti norintys bėgikai. Dažniausiai pasirenkama distancija yra 10km, tačiau kiekvienas pradėjęs bėgti kartu nebūtinai turi užbaigti visą distanciją – svarbiausia kartu startuoti, o finišuoti kiekvienas gali pagal savo galimybes.“

„Facebook“ socialiniame tinkle turite grupę, kurioje jau per 300 narių, kiek iš jų aktyvūs, kurie bėga kartu?

Ši grupė yra ypatinga tuo, kad niekas dirbtinai naujų narių – neprideda. Galima teigti, kad visi 300 narių yra suinteresuoti bėgimu Alytuje. Alytaus  žmonių susidomėjimą bėgimu įrodė ir Kalėdinis bėgimas – „Atbėga Kalėdos“ renginyje dalyvavo per šimtą alytiškių. Aktyviausi bėgikai susirenka bėgti net ir termometro stulpeliui nukritus žemiau 0°C, o vidutinis bėgikų skaičius yra – 7 .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.