Noriu nerti į Dailidę, ar kitų metų laukti?

Klausimas su begalybės ženklu arba kitais metais bus gerai. Kodėl visi mieste atliekami projektai turi terminą su galutine riba – kitais metais? Galbūt terminas „kitais metais“ mus nuteikia optimistiškai, kad kitais metai pamatysime tai ką šiais vargu ar galėsime išvysti?  O taip, Dailidės išvalymo projekto terminai irgi  prilygsta tam mistiniam laikotarpiui. Dailidės valymo darbai „labai sėkmingai“ vyko prieš keletą metų, tačiau darbas nuėjo perniek, kai vanduo pradėjo slūgti, o vaikai tiesiog abu krantu pasiekdavo nesušlapdami šortų. Dailidės ežerėlio džiunglėse pradėjo gyventi įvairūs gyviai, o vandens nusileidimo kalnelis tapo nusileidimu į smėlio duobę.
Būkime optimistais, kitais metais mūsų lauks naujas, išgražėjęs Dailidės paplūdimys, ežero dugnas  bus išvalytas, o aplink ežerėlį nusidriekęs dviračių takas bus apšviestas. Pramogų žadama visiems, nuo mažo iki didelio, tinklinio aikštelės, vaikų žaidimų aikštelės, liepteliai ir net naujas nusileidimo kalnelis.

Belieka tikėtis, kad kitais metais viskas bus gerai ir vasarą naudotis galėsime nauju ir kokybišku paplūdimiu, o  dėl vasaros pradžioje įrengtų naujų tinklinio aikštelių, šalia ežerėlio, kurios dabar sunaikintos, pergyventi nereiktų, čia bus pilamos ir užkasamos visos ežerėlio gėrybės, t.y. dumblas, o sakoma ant dumblo labai veši žolė, tad naujos tinklinio aikštelės bus itin žolėtos, bet tai tik kitais metais.

 

Parašykite komentarą “Noriu nerti į Dailidę, ar kitų metų laukti?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.