Natas Akmanavičius – „Python“ klubo Vilniuje įkūrėjas

Kalbiname Natą Akmanavičių, 22-ejų metų vilnietį, savigynos trenerį, profesionalų masažuotoją, sveikos gyvensenos ir mitybos ekspertą.

Nepaisant Jūsų jauno amžiaus, esate nemažai pasiekęs sporto pasaulyje. Papasakokite apie savo, kaip sportininko karjerą.

Mano kaip sportininko karjera, prasidėjo nuo pat mažens. Visada jaučiau trauką kovos menams. Būdamas vienuolikos metų, atradau savo kelią į sportą. Buvo daug lūžių ir traumų, tačiau niekada nenuleidau rankų ir ėjau į priekį. Tai lėmė mano karjeros kryptį, kuria ir dabar stengiuosi judėti. Šiai dienai esu įkūręs savo klubą ir vadovauju dviems sporto salėms Vilniuje, kuriose vyksta užsiėmimai su suaugusiais ir vaikais nuo septynerių metų amžiaus.

Papasakokite plačiau, ko mokote vaikus ir suaugusius? Ir kaip kilo ši mintis?

Man visada patiko bendrauti su žmonėmis, o ypač su vaikais. Vaikai visada mylėjo mane ir man visada buvo lengva su jais rasti bendrą kalbą. Prie kiekvieno žmogaus reikia mokėti prieiti. Ir šioje vietoje kyla nemažai iššūkių. Iššūkiai man patinka. Šiandien treniruoju „Grappling“, „Sambo“ ir „Dziudo“- tiek suaugusius tiek vaikus. Tai imtynių rūšis, skirta savigynai be ginklo panaudojimo. Mokėjimas varžovus nugriauti užlaužti, užsmaugti (švelniai) ir tinkamai išlaikyti poziciją. O tai, patikėkite, yra meistriškumas.

Jūs taip pat sudarinėjate sveikos mitybos programas ir atliekate profesionalius masažus. Kaip šie dalykai atėjo į Jūsų gyvenimą?

Sveika mityba, sportas ir masažai, yra labai gretutiniai dalykai kiekvieno sportininko gyvenime. Juk tobulėjimui ribų nėra. Aš visada stengiuosi mokytis ir investuoti į savo žinias. Sudarinėju individualias mitybos programas, atlieku atpalaiduojančius ir gydomuosius masažus. Kaip tik neseniai, man buvo įteiktas profesionalaus masažuotojo diplomas.

Esate jauno amžiaus vyras: ar nesunku dirbti su vaikais? Ir kokį patarimą galėtumėte duoti tėveliams, auginantiems vaikus?

Patarimas tėvams būtų labai paprastas: norint vaikams leisti tobulėti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, jiems reikalinga po mokyklinė veikla. Sportas ir savigyna, yra puiki priemonė, kaip išugdyti tvirtą charakterį, discipliną ir realizuoti energijos perteklių. Ir ne, man dirbti su vaikais yra vienas malonumas. Mes ir pasportuojame, ir dalyvaujame varžybose.

Gal turite savo komandos šūkį?

 Tai žinoma: „Norite kad jūsų vaikas tobulėtų ir eitų teisingu keliu? ATEIKIT PAS PITONUS IR TAPKIT KOMANDOS DALIMI!“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.