Muzikos melomanai renkasi „MP3 gatvę“!

Tikrai nėra daug žmonių kurie nemėgtų muzikos, vieni savo laisvalaikio ar darbo neįsivaizduoja be muzikinio fono, o kitiems ji netrukdo, net gi padeda mokytis. Alytuje yra tokia internetinė svetainė „MP3 gatvė“, kurioje gyvena muzikos melomanai, kurie Alytaus jaunimui suteikia galimybę mėgautis naujausia ir populiariausia muzika. „MP3 gatvė“, tai muzikos portalas, kurio talpyklose tūno per 10 000 skirtingų muzikos įrašų, suskirstytų pagal mėgiamas kategorijas.

Trumpai apie MP3 gatvę

Muzikos portalo idėja gimė 2010 metų pabaigoje, o po keleto mėnesių virto realybe. Šio portalo tikslas,  sukurti būtent Alytaus jaunimui skirtą muzikinį
portalą, kurio iki to laiko šis miestas dar nebeturėjo. Kadangi buvo norima siekti unikalumo, pavadinimas buvo sugalvotas kitoks nei „Alytaus jaunimo muzika“ arba „AJM“ kuris jau nebeturėtų jokio originalumo, tai jau pasisavinę kiti Lietuvos miestai, sako – pašnekovas.

 „MP3 GATVĖ“  – asocijuojasi su jaunimu, bei muzika, tačiau ne tiesiogiai, todėl šis pavadinimas tiko labiausiai.

Šiuo metu „MP3 GATVĖ“ muzikos archyvo statistika yra iš ties įspūdinga per metus pavyko  padalinti net 500 000 dainų portalo lankytojams. O dainų skaičius siekia 10 000 ir jis kas dieną vis auga.

Projekto autorius alytiškis Tomas Sabonis, šis 17 – metis Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos mokinys, kartu su šiuo projektu dalyvavo Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos parengtame projekte „IT taikymas“ ir puslapių kūrimo kategorijoje yra pelnęs antrąją vietą. Jam puslapio veikloje padeda Eugenijus Trimailovas, Lukas Balkesa ir kiti.

Portalas turi keletą partnerių, kurie padeda puslapiui pasipildyti nauja muzika, tačiau visada reikalingi darbštūs žmonės norintys prisidėti prie projekto veiklos.

Portalo savininkas, projekto autorius Tomas Sabonis sako: „Pagal statistiką, mus jau yra aplankę daugiau nei 210 000 lankytojų, tačiau to negana, mes visuomet siekiame aukštesnių rezultatų negu galime įsivaizduoti patys. Vis dar gauname kritikos, kuri mums padeda taisyti savas klaidas ir važiuoti didesniu greičiu.
Didžiausias mūsų tikslas sudominti kuo didesnę Alytaus jaunimo auditoriją, jog ji žinotų, kad ji nėra viena ir turi kai ką“.

8 Replies to “Muzikos melomanai renkasi „MP3 gatvę“!”

  1. manau ,kad visu pirma cia turetu eiti zmones isvisos lietuvos ypac vilniaus nes ten esu girdejes be galo geru dainu, one vien alytaus nes tai atrodys nekaip :rotfl:

  2. Galbūt kažkiek suklydo jemi.lt rašytojai taikydami antraštę šiam straipsniui, kiek mačiau mp3gatvėje nėra itin daug melomaniškos muzikos daug įvairių stilių kurie užgožia ją, tad čia teigti, kad ten yra vien tik melomaniška muzika tikria būtų klaidinga nu geriau nueiti ir pačiam pasižėt. O pati svetainė turėtų susilaukti pasisekimo arba kiek mačiau jau susilaukė. Smagu, kad kažkas dar platina Alytaus miestą.  :rotfl:

  3. Pilnai tikiu, jog po puses metu ir man nusibos Dubstepas :) Taip kaip priodbo tas pats dnb ar house.. Bet kaip ir pats minejai, is pradziu atradus tiesiog malonu klausytis, praplecia tavo grojarasti :)Del vezimo apsirukius tai nesutinku, nes ne vien dnb ar dubstep tinka tam, visa elektronika tam tinka :)Del isliekamosios vertes sunku pasakyti, cia greiciau laikas parodys. Taciau as manau kad tokia undergroundine muzika, veliau isplaukianti i viesuma, ateities muzikai itaka visada padaro, o tai ir yra ju isliekamoji verte.. :)

  4. Nežinau ką ši daina tokio turi, bet man ji patiko. Toks tyras nuoširdus kūrinukas. Ir voliaksto balsas geras. Manau, kad jie bent jau į nacionalinės atrankos finalą verti pakliūti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.