Kas turėtų būti vietoje buvusios autobusų stoties teritorijos?

Alytaus miesto savivaldybė keletą metų  bando rasti sprendimą, kaip tinkamai sutvarkyti buvusios autobusų stoties (Jotvingių g. 5) teritoriją, kurią nuosavybės teise valdo privati įmonė.

Liepos 26 d. Alytaus miesto savivaldybės mero Felikso Džiauto potvarkiu buvo sudaryta teritorijos, esančios Jotvingių g. 5, vizijos parengimo grupė, kuriai vadovauja Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Henrikas Šivokas.

Minėtu mero potvarkiu nurodyta šiai grupei iki rugsėjo 1 d. surinkti informaciją apie Alytaus miesto bendruomenės poreikius susijusius su teritorija esančia Jotvingių g. 5 ir suformuoti šios teritorijos viziją.

Mieli alytiškiai, kreipiamės į Jus, prašydami teikti savo pasiūlymus. Kas, Jūsų nuomone, turėtų būti senosios Alytaus autobusų stoties teritorijoje? Jūsų pasiūlymų lauksime iki rugpjūčio 26 d. el. paštu: m.matazinskas@ams.lt, tel. (8-315) 55165.

_________________________
Alytaus miesto savivaldybė

46 Replies to “Kas turėtų būti vietoje buvusios autobusų stoties teritorijos?”

 1. Su tuo pramogų centru tai visiška nesamonė, nes tokiam dalykui tikrai neužteks vietos ir dar beto centre. Geriau jau tikrai tą visų norimą akropolį statyt už jazminų turgaus arba šiaip kur daug vietos, bet tik ne centre. Čia mano nuomonė…

 2. Alytuj reikia tokių dalykų —>
  http://www.youtube.com/user/makarasbmx#p/u/13/D7rDy0AWIDg
  Padarius su mokesčiu už dieną visą ar valandom, būtų tikrai daug norinčių, o jei dar ir varžybas kada nors renktų būtų išvis liuks. Trūksta Alytaus apylinkėse vietų ekstremalesnių su dviračiu. O ir šiaip tokių trasų Lietuvoj gal tik ta viena kur klipe tik ir yra Šiauliuose. Aš už Ekstremalius sportus ir sportišką Alytų

 3. 1.Sanatoriją arba kokį reabilitacijos centrą.
  2.Tobula būtų būstas buvusiems vaikų namų globotiniams arba našlaičiams.

 4. Be proto originalu būtų jeigu į pramogų kompleksą (jeigu toks bus) įeitų ir diskotekos su riedučiais. Na turbūt įsivaizduojat kaip tai atrodo (salė, disko kamuolys, apšvietimas, muzika ir, be abejonės, riedučių nuoma). Būtų super – tiek linksmas, tiek romantiškas laiko praleidimas, toks dalykas Lietuvoje, kiek esu girdėjus, tik Vilniuje yra, manau pritrauktų atvykti žmonių ir iš kitų miestų – juk tai smagus laiko praleidimo būdas.

 5. Pramogu centra, pvz. akropoli. Su padoria stovejimo aikstele, ir pagerinta eismo kontrole toje vietoje.

 6. Padaryk normalų pramogų centra tiek suaugusiems tiek mažesniems miestiečems, kokią normalią kavinukę, ledo areną, normalų kino teatrą, tą patį baulingą ar biliardą. Kažkokias kelias parduotuvėles rūbų ar šiaip kažkokią įdomesnių prekių parduotuvę ( laikrodžių, juvelyrikos, suvenyrų ) gal būt kažkokį nedidelį klubelį, kad savaitgaliais jaunimas turėtų kur nueiti o ne ant ” stiklo ” su mašinom trintis.. manau kažką tikrai įdomaus galima sugalvoti o ne atidaryti dar vieną maximą kurioje niekada nieko nebus įdomaus ir originalaus.. Bet šį pastatą skirkitia kažkam įdomiau negu dar vienam PC.. Juk plota didelis ir manau tikrai atsidaryt galėtų geresnė parduotuvė negu “chine fashion ar jazminų turgus ”  Įdėjų pilna, bet atsižvelkite į jaunimą, nes jie turi daug idėjų.. Išgirskitia jas ir atkreipkit dėmesį į dabartinės kartos norus ir ateities kartos norus, tikrai rasite bendrą kompromisą ir labai tikiuosi, kad nors vienas pramogų centras atsidarys alytuje :))

 7. Kažkas va čia rašo, kad ir taip boulingą turim. Jau ten boulingas toks, kad patyliu. Visam mieste yra tik 3 takeliai, tiesiog juoką kelią. Aš nežinau kaip būna darbo dienom, bet savaitgaliais tai tikrai nedidelė tikimybė pažaist, nebent esi rezervavęsis. Beje daug patogesnė vieta būtų centre.
  Greito maisto restoranas manau irgi gera mintis. Gal kažkas prieštaraus dėl to, kad Ramanausko mokykla šalia ir visi vaikai ten masiškai eis ir nutuks? Dar šiek tiek arčiau jiems yra kebabinė, tai jie ten irgi sėkmingai darbuojas.

 8. Aš pritariu, kad reikia pramogų, nes jų mūsų mieste tikrai trūksta. Galima įrengti pastatą, kur visi rastų ko reikia. Jaunimas pramogų, rūbų parduotuvių (kurių Alytuje, Raminta, tikrai trūksta, nes dabar yra viena normalesnė, o visos kitos vietoj pajuokos objektų (apie turgų nekalbu) ir kai reikia nusipirkti kažką apsirengti reikia trenktis iki kito miesto, o tokią galimybę turi ne visi), studentai ir menininkai priemonių savo užsiėmimams, jaunos mamytės prekių mažyliams, vidutinio amžiaus žmonės buities prekių, pagyvenę žmonės knygų, o močiutės su diedukais siūlų, virbalų, supamųjų kedžių ir lauktuvių anūkams.

 9. Mano nuomone, jokių ‘Hesburgerių” ar “Mcdonaldų” ar dar kokio greito maisto NEREIKIA. Alytuje nėra jokios normalios meno galerijos, arba dailininkų prekių parduotuvės, o juk tokie dalykai riekalingi, nėra net kur normalių lapų nusipirkti alytuje ar teptuko… Ir normalios jokios galerijos nėra…. Gal išmeskit tas alia tokia pramogas, kaip boulingas, tikrai juk “Juodoj katėj” yra, eikit ir ten žaiskit. Ir tų drabužių pilna, o apie maksimas ar dar kokius prekybos centrus, tai jų tikrai nereikia…jų pilna, visam Alytuje…

 10. Arba kokią nors parduotuvę, žinoma, ne maisto prekių, o rūbų ir pnš, kokia kad ir kavinė joje būtų…

 11. Galėtų pastatyti kokį pramogų centrą ar panašiai. Pavyzdžiui, kaip PARANORAMA. :)

 12. Geri boulingo takeliai ir nauja biliardine normali tikrai buti neprosal.. :lashes: butu galima kazkoki prekybos centra kartu su siomis pramogomis pastatyti :snicker: o jei is kokiu maitinimo istaigu tai galima butu koki Mcdonalda pastatyti, tikrai daug norinciu yra siuo klausimu :lashes: ir tik nepradekit komentuoti kad visi nutuks ar panasiai kiek Alytuj kebabiniu ir nera jau Alytuskiai tikrai nutuke.. :blush:

 13. Jus visi is medzio iskrite :D Stato jums alytuje ir vandens parkus ir ledo arenas, kai uz 60km ar 80 km visa tai galit isigyti. Alytuje nera perkamosios galios, kad jums cia statyti tokius pastatus. Norit firminiu prekiu parduotuviu? Ka jus vaikai pirksit? Dzinsus nebent is teranovos, o kas pirks kokios aprangos galerijoje, kai kainos po 300lt? Ziuresit per vitrina ir uzsidarys parduotuve uz menesio.

  Nefantazuokit! Baulingas ir taip yra alytuje, o nors karta zaidet? Jums tik pastato kuriame ziema po stogu galesite trintis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.