Kas turėtų būti vietoje buvusios autobusų stoties teritorijos?

Alytaus miesto savivaldybė keletą metų  bando rasti sprendimą, kaip tinkamai sutvarkyti buvusios autobusų stoties (Jotvingių g. 5) teritoriją, kurią nuosavybės teise valdo privati įmonė.

Liepos 26 d. Alytaus miesto savivaldybės mero Felikso Džiauto potvarkiu buvo sudaryta teritorijos, esančios Jotvingių g. 5, vizijos parengimo grupė, kuriai vadovauja Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Henrikas Šivokas.

Minėtu mero potvarkiu nurodyta šiai grupei iki rugsėjo 1 d. surinkti informaciją apie Alytaus miesto bendruomenės poreikius susijusius su teritorija esančia Jotvingių g. 5 ir suformuoti šios teritorijos viziją.

Mieli alytiškiai, kreipiamės į Jus, prašydami teikti savo pasiūlymus. Kas, Jūsų nuomone, turėtų būti senosios Alytaus autobusų stoties teritorijoje? Jūsų pasiūlymų lauksime iki rugpjūčio 26 d. el. paštu: m.matazinskas@ams.lt, tel. (8-315) 55165.

_________________________
Alytaus miesto savivaldybė

46 Replies to “Kas turėtų būti vietoje buvusios autobusų stoties teritorijos?”

 1. krc statykit makdonalda kad galetume skanei pavalgyti, o ne cerlyje praleisti simtus ir maisto sulaukti po 3h.. :D 
  ir nesiulykit kaskokiu aiksteliu bmx’am, cia kaskas siule, kas ten vazines? mociutes po 50metu? bus taip kaip jaunimo parke, per pora diena pasigrazino rampai graficiu.
  reiketu aisku ir firmines parduotuves, nes turgui nusiperki batus ir ziurek ant kitos dienos eina su tais paceis kitas zmogus, reikia kasko orginalaus :)) 
  taip pat pagalvokit ne tik apie jaunima, senesnio amzeus zmonem reiketu ramesnes vietos, kokios nors kavinukes, kur susirinke zmones galetu ramei pasedeti, atsigerti kavos, paklausyti ramios muzikos… :) maziesiems reiktu vaiku kambario, pvz as nenoriu kad mano mazasis broliukas trintusi gatveje :) 
  mano manymu reiktu kasko neiprasto musu lietuvelei, kad suvazeve zmones is kitu miestu, saliu aikciotu koks orginalus musu ALYTUS :)
  dekui uz supratinguma :)  :clap:

 2. Vienintelė normali vieta šiuo atvėju yra už jazminų turgaus, vidzgiryje, jūs pagalvokit, gi nebus prekybos centras 8aukštų, paskaičius visų poreikius…

 3. Manau akropolis butu kaip tik, bet uz turgaus ten daugiau vietos. Ir cia susirinktu ne tik is visos Dzukijos, bet i Alytu jau dabar daug atvaziuoja Lenku apsipirkti su pilnais autobusais, atkreipes demesi, kad Vilniuje labai daug baltarusiu atvaziuoja apsipirkti, Alytus jiems taip pat netoli, tai manau ir cia pradetu jie vaziuoti :)

 4. na nemanau kad tik Alytaus žmonės lankytusi jame (Yra tokių miestų prie Alytaus kaip Varėna, Druskininkai, Marijampolė, Kalvarija, Lazdijai ir šeip turistai manau užsuktų) manau kažkie būtų lankomesnis (manau kad akropolio nepastatys bet bent galėtų kažką panašaus kį Babiloną, ar Saulės Miestą) :)

 5. P.S.
  Kai kas sako, kad neužtektų vietos pramogų centrui. Turbūt tie žmonės turi labai ribotą suvokimą – įsivaizduoja, kad visi prekybcentriai gali būt tik skardinės dėžės su aplink hektaro ploto asfalto aikštele.

  Galima būtų padaryt kelių aukštų pramogų centrą su požemine aikštele, ledo arena ir visais kitais „pribumbasais“, ir niekam vietos netrūktų. Deja, Alytuje turbūt nėra tiek pirkėjų, kad išsilaikytų tiek parduotuvių ir atsipirktų visas pastatas.

 6. Čia yra tik du geri pasiūlymai – diskoteka su riedučiais ir paveikslų galerija. Paveikslai galėtų būti eksponuojami pačiam pramogų centro pastate, taip juos daug kas pamatytų. Galėtų būt rengiamos įvairios parodos, konferencijos ir t. t. Deja, tikimybė, kad bus pastatytas pramogų centras labai maža.
  Labai jau vaikiškai atrodo komentarai „Norim Akropolio“. „Akropolio“ pagal pageidavimus niekas jo nestato. Stato ten, kur yra gera geografinė padėtis, daug pirkėjų. Pvz., didžiuosiuose miestuose palanku dėl pirkėjų skaičiaus. O Panevėžyje nors ir ne centre „Babilonas“, bet prie Via Balticos, todėl ten daug kas užsuka. Taigi, įsikalkit į galvą, kad jei Alytuj būtų tinkama dirva „Akropoliui“ ar pnš., jis jau seniai čia stovėtų. Bet…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.