Jaunieji Putinų gimnazijos mokiniai demonstravo savo stilių

Gruodžio 22-ą dieną vos pasibaigus pamokoms 7 – 8 klasių mokiniai neketino eiti namo ir džiaugtis prasidėjusiomis atostogomis. Jie užsidarė savo klasėse ir repetavo savo pasirodymus Kalėdiniam karnavalui.

Kelios minutės po trijų ir aktų salėje nuaidėjo vedėjų Snieguolės Rakauskaitės ir Alberto Balkūno balsai. Jaunieji mokyklos mokiniai ruošėsi temai „Mano svajonių uniforma“, todėl komisija ir visi esantys salėje nekantravo pamatyti jų darbo vaisių. Komisijoje tądien teisėjavo socialinė pedagogė Rimtautė Marčiulionienė ir mokinių tarybos nariai Vaiva Barbaravičiūtė, Rusnė Kubelninkaitė, Liudas Drungilas bei Greta Sollo.
Jie vertino pagal keturis kriterijus: temos atitikimą, originalumą, uniformos praktiškumą ir pristatymą.

Prieš dalyvių pasirodymus visus pasveikino jaunoji teatro trupė iš vaikų darželio „Du gaideliai“. Po teatro trupės pasveikinimo į sceną buvo kviečiami dalyviai. Pirmieji pasirodė 7a mokiniai, sukūrę gana nemažą mokyklinių uniformų kolekciją, o priešingai nei prieš tai pasirodžiusiems 7b klasė paruošė tik kelis, tačiau puikius eskizus. 7c privertė pajudėti šokio žingsneliu. Sekanti – 8a privertusi net nebežinoti, ko iš jų tikėtis. Toliau scenoje pamatėme lietaus, rytinę ir paprastą uniformas, kurias pristatė 8b klasė. Paskutinieji, bet tikrai ne prasčiausi buvo 8c mokiniai, visus nustebinę pankų stiliumi.

Po paskutiniojo pasirodymo komisijos nariai sumavo balus ir tarėsi, kam įteikti prizą. Tuo metu scenoje pasirodė 2010m. „Dainų dainelės“ laureatas Rimtautas Balevičius, atlikęs Kalėdinį kūrinį. Komisijai pabaigus savo darbą Daiva Sabaliauskienė atėjo įteikti apdovanojimo. Visi dalyvavusieji gavo padėkas, o pagrindiniu prizu – tortu džiaugėsi 8c klasė.

Tikimės, kad karnavalas nuteikė mokinius puikioms atostogoms, o pagrindiniams laimėtojams ne tik puikioms, bet ir saldžioms.

| Snieguolė Rakauskaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.