Garsus numerologas prabilo apie Justę Arlauskaitę- Jazzu

Viena ryškiausių Lietuvos atlikėjų – Justė Arlauskaitė-Jazzu, itin dažnai yra įtraukiama į nesibaigiančios kritikos liūną. Nepaisant atlikėjos talento, didelio gerbėjų skaičiaus ir kūrinių, kurie paliečia klausytojų širdis, Jazzu kritikuojama dėl savitumo ar aštrių pasisakymų viešumoje. Kodėl daugelio taip vertinamos ir mylimos atlikėjos įvaizdis yra drumsčiamas nenuilstančios kritikos strėlių ir kas daro įtaką Jazzu atviriems pasisakymams viešumoje, atskleis žinomas numerologas, Elanas Liachovičius, kuriam jau ne kartą yra tekę kalbėti apie Lietuvos įžymybes.

Nuotr. Iš interneto

Elanai, tikriausiai ne kartą Jums teko gilintis ir nagrinėti žinomų žmonių prigimtines savybes, patiriamus sunkumus ir jų priežastis. Tačiau ar gilindamasis į garsių asmenų vidų, galite pritaikyti numerologijos mokslo žinias neįpindamas savo asmeninės nuomonės apie įžymų žmogų?

Labai tvirtai ir užtikrintai galiu pasakyti, kad esu savo srities profesionalas ir visuomet vadovaujuosi keliomis paprastomis, tačiau esminėmis taisyklėmis. Pirmiausia,- padėti žmogui atskleidžiant jam tai, kas yra „užkoduota“ būtent jo skaičiuose. Savo savybių, talentų, polinkių bagažą žmogus atsineša ateidamas į šį pasaulį. Kartu atsineša ir ne tokias teigiamas savybes, kurios ir paaiškina žmogaus tam tikrą elgesį. Numerologija yra itin platus ir labai senas mokslas, tai nėra magija. Tai yra faktai, kuriuos paprasčiausiai reikia mokėti perskaityti, „išskaičiuoti“ ir kurie padeda suvokti save, aplinkinių elgesį ir netgi atrasti savo kelią.

Ką galėtumėte pasakyti apie šią atlikėją, turinčią tuo pat metu tiek populiarumo ir gana dažnai susilaukiančią kritikos?

Nuotr. Martynas Nasicomy

Iš tiesų, pirmiausia norėčiau pasakyti, kad dažniausiai kritikos taikiniais tampa žinomi žmonės, kaip šiuo atveju yra su Jazzu. Jos talentas, sėkmė ir išskirtinumas dažnai tampa piktų žmonių apkalbų objektu. O juk visi žmonės pavydi vieni kitiems sėkmės ir taip pat visi žmonės yra skirtingi. Juos piktina, kai kas nors atvirai išreiškia savo nuomonę ir kartais tai padaro gana aštriai. Tada prasideda aktyvus puolimas ir smerkimas. Tačiau reikia prisiminti, kad kiekvienas iš mūsų turi skirtingas ypatybes, ir būtent numerologijos mokslo pagalba, aš stengiuosi padėti žmonėms suprasti įvairaus elgesio priežastis ir pasekmes.

Susipažinęs su Justės skaičiais, galbūt galėtumėte įvardyti jos sėkmės ir populiarumo priežastį?

Populiarumo, kaip ir sėkmės, priežastis yra be galo paprasta- tai jos talentas. Justės Arlauskaitės karminis kodas- „talentingų žmonių vedlys“. Talentas suteiktas iš prigimties ir ji juo puikiai vadovaujasi. Ji daro tai, kas jai yra skirta. Labai svarbu pabrėžti, kad Justė nėra tiesiog sėkmingas žmogus. Jos talentas padeda siekti sėkmės ir kitiems. Jos karminis pašaukimas yra ieškoti talentingų žmonių, įžvelgti jų potencialą ir jį atskleisti. Ir ji kuo puikiausiai tai daro.

Kas pirmiausia išryškėja žvelgiant į Justės Arlauskaitės skaičius?

Nuotr. Martynas Nasicomy

Remiantis Justės Arlauskaitės skaičiais, pastebėjau, kad ji pasižymi išmintingumu ir turi išties gerą atmintį. Jos likimo skaičius yra aštuoni. Jos mąstymas yra staigus ir aštrus, tačiau psichininė ištvermė labai žema! Ir kaip taisyklė, tokie žmonės nepakelia jokio pobūdžio spaudimo. Štai kodėl jos pasisakymai dažnai gali būti spontaniški. Nespauskite jos ir viskas bus gerai. Tuo pat metu, ši atlikėja gali būti labai įdomi ir viliojanti asmenybė. Manau, stebint ją scenoje ar interviu metu, socialiniuose tinkluose – tikrai galima tuo įsitikinti.

Kokios savybės gali lemti Jazzu išskirtinumą ir atvirus pasisakymus?

Šios talentingos asmenybės galvoje nuolat verda daugybė idėjų, ji yra energinga ir komunikabili. Tikrai nebijo išsakyti savo nuomonę. Jai būdingas novatoriškas požiūris, drąsa ir charakterio aštrumas – tai byloja Justės skaičiai. Merkurijaus planeta dovanoja jai iškalbą ir gebėjimą pasiekti beveik kiekvieno žmogaus širdį. Jos būdas tai padaryti yra muzika.

Ką galite pasakyti apie staigius ir drąsius Jazzu išvaizdos pokyčius?

Jau minėjau, kad ji yra drąsi asmenybė, todėl tai neturėtų stebinti. Jos skaičiai rodo, kad ji mėgsta komfortą ir gražius dalykus. Tai tikrąjį moteriškumą spinduliuojanti savybė. Tuo pačiu, jai yra būdingos aukštos manieros ir respektabilumas. Tačiau giliai viduje, jis vis vien išlieka kaprizinga ir aikštinga. Visa tai sutalpinę į vieną žmogų- gauname štai tokią emocionalią ir ekspresyvią asmenybę kaip Jazzu. Ir nepamirškime, kad ji yra artistė.

Nuotr. Iš interneto

Remdamasis numerologijos mokslu, galėtumėte paaiškinti triukšmą keliančius kritikos antplūdžius, kylančius dėl Justės Arlauskaitės-Jazzu pasisakymų spaudoje ar viešumoje?

Jau minėjau, kad Justė yra vadovaujama Merkurijaus planetos. Būtent ši planeta apdovanoja ją savybėmis, kurios ir gali daryti įtaką jos išsireiškimams. Merkurijus jai suteikė tokių savybių, kaip įžvalgumas ir intuityvumas – dėl kurių ji pastebi ir atkreipia dėmesį į daugelį dalykų. Taip pat jai būdinga atvira širdis ir netgi naivumas. Jai suteikta iškalbos dovana ir tikrai didelis karštakošiškumas, kurie drąsiai gali iššaukti kritiką. Žinoma, savybių yra daug daugiau, tačiau pakanka paminėti ryškiausias.

Įmanoma pagrįsti ar paneigti žmonių vertinimus, pasak kurių, Jazzu kartais yra įvardijama kaip įžūli asmenybė?

Pirmiausia noriu pabrėžti, kad mes esame žmonės – ne Dievai, todėl negalime teisti ir klijuoti etikečių kitiems žmonėms, kuriuos pažįstame iš kompiuterio ar televizoriaus ekranų. Pačios Jazzu skaičiai byloja apie tiesmukiškumą ir psichologinio spaudimo nepakantumą. O dar pridėkime Merkurijaus planetos įtaką ir štai Jums rezultatas – aštrūs ir „sprogstantys“ pasisakymai. Justės likimo skaičius suteikia jai valdingumą ir verslumą. Tai stiprios savybės, ir ji tikrai turėtų labai nemėgti paklusti kitiems. Priešingu atveju gaunasi „sprogimas“ – tai visiškai normalu.

O Jūs asmeniškai, ką manote apie Justę Arlauskaitę – JAZZU ?

Aš gerbiu jos talentą ir kūrybą. Jos dainos yra mano kasdieniniame play list’e . Linkiu jai tik sėkmės ir naujų kūrybinių idėjų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.