Duris atvėrė greitojo maitinimo restoranas „Hesburger“

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse „Hesburger“ atidarė 31-ąjį restoraną Lietuvoje.  Jis jau paskutinė šių metų investicija Lietuvoje. Pirmasis tokio tipo greitojo maitinimo restoranas Alytuje įsikūrė naujame verslo pastate „Stateta“, kuris įsikūręs šalia Alytaus įvažiavimo, nuo Kauno pusės, ties miesto riboženkliu. Šiame pastate taip pat įkurta nauja moderni degalinė ir verslo centras, kuriame savo veiklą beveik 1500 kv. m., plote galės nuomotis įvairios paskirties įmonės ir kurti savo biurus. „Hesburger“ nauja investicija alytiškiams ir miesto svečiams. 

„Džiaugiamės, kad lietuviams vis labiau ir labiau patinka unikalių receptų ,,Hesburger” patiekalai, kuriuos suomiai vertina jau daug dešimtmečių, o mes, savo ruožtu, galime ir toliau plėtoti restoranų tinklą. Naujasis, 31-asis restoranas, įsikūręs Alytuje, yra įsikūręs ypatingai palankioje vietoje pro kurią keliautojai patenka važiuojant į ar iš Kauno, tad pakeliui – klientams siūlysime pasistiprinti bei pailsėti“, – sako „Hesburger“ vadovai. Šalia pastato įrengta talpi automobilių stovėjimo aikštelė.

Alytuje, o investicijos į naująją vietą siekė 2,76 mln. Lt. Iki šiol „Hesburger“ Lietuvoje investavo 17,2 mln. Lt, o iki metų pabaigos šios investicijos sieks beveik 20 mln. Lt. Kitais metais ,,Hesburger” planuoja atidaryti dar 5 restoranus.

2 Replies to “Duris atvėrė greitojo maitinimo restoranas „Hesburger“”

  1. Niu, paskaičius klientų komentarus net noras dingo ten apsilankyti. :hypnotized:

  2. tikrai iš pirmo alytaus trenksiuos į kitą alytaus galą kur net nežinai kokiu autobusu važiuot  :rotfl:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.