Alytuje ruošiamasi rekonstruoti penkių mokyklų stadionus

Alytuje vyksta Vidzgirio pagrindinės mokyklos stadiono rekonstrukcijos darbai, ruošiamasi pradėti kitų ugdymo įstaigų, stadionų aplinkos gerinimo darbus. Kaip numatyta miesto raidos iki 2020 metų strateginiame plane, bus atlikta penkių miesto ugdymo įstaigų stadionų rekonstrukcija, pritaikant juos moksleivių ir visuomenės poreikiams. Šiems darbams ketinama išleisti daugiau kaip 1,5 milijono eurų.

Rengiami techniniai projektai Panemunės, Volungės pagrindinių mokyklų, bei Putinų ir Jotvingių gimnazijų sporto aikštynų rekonstrukcijos darbams atlikti. Parengus šiuos projektus, jie bus teikiami ES 2014-2020 finansavimo laikotarpio struktūrininių fondų paramai gauti. Sporto aikštynai būtų rekonstruojami 2015-2020 metais. Šiuo metu darbai vykdomi prie Vidzgirio pagrindinės mokyklos.

Panemunės ir Putinų sporto aikštynus planuojama įrengti iš dirbtinės vejos, kiti liktų natūralios, įrengiant naujus futbolo vartus, o aplink stadioną keturių takelių bėgimo takus. Visuose stadionuose projektuojami šuolio į tolį ir rutulio stūmimo sektoriai, naujos krepšinio, kvadrato ir teniso aikštelės. Prie kiekvieno iš numatomų rekonstruoti stadionų atsirastų rankinio ir mažojo futbolo 40×20 metų dydžio išmatavimų aikštelės.

Keturiuose stadionuose numatomos lauko treniruoklių aikštelės, kuriose būtų ne mažiau kaip po 10 treniruoklių skirtų, kiekvienai raumenų grupei.

Visų mokyklų stadionai būtų aptveriami 2,5 m. aukščio tvoromis, įrengiamos vaizdo kameros, apšvietimas. Taip pat tribūnos su nemažiau šimtu sėdimų vietų.

Šiuo metu Alytuje vienintelis mokomasis stadionas atitinkantis UEFA reikalavimus yra Dainavos pagrindinės mokyklos. 

Parašykite komentarą “Alytuje ruošiamasi rekonstruoti penkių mokyklų stadionus”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.