Alytaus medikės replika apie avariją – „Ir vėl darbinga naktis laukia per jus…“

Ketvirtadienio vakarą prie Naujosios-Statybininkų gatvės sankryžos įvyko avarija, „Audi“ vairuotojas nesuvaldė automobilio ir trenkėsi į reklaminį stendą, tuomet ir į devynioliktojo amžiaus tiltą.

Pirminiais duomenimis vairuotojas buvo blaivus, kaip skelbiama vairuotojui sutriko sveikata – ištiko epilepsijos priepuolis.

Iškart po avarijos, vienas Alytaus naujienų portalas surengė tiesioginę vaizdo transliaciją iš įvykio vietos, savo „Facebook“ socialinio tinklo paskyroje.

Alytiškiai komentaruose po video spėliojo – „Matyt greitis buvo nemažas“, „Turbūt girtas“, Evelina piktinosi – „Į galvą tokiam gaidžiui“, tačiau didžiausio ažiotažo sulaukė viena iš Alytaus medikių, kuri be jokių skrupulų rėžė: „Ir vėl darbinga naktis laukia per jus dalb*j*bus“

Ši situacija neliko nepastebėta ir populiariausioje Alytaus gyventojų grupėje „Facebook“ socialinime tinkle – „Alytaus miesto ritmas“.

„Norėjau pasakyti, kad va taip va, viešai – nežinant visų įvykio aplinkybių, mūsų gerbiami – Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės slaugytojai viešai šneka. Tai dabar brangūs, alytiškiai, žinokite, kad mes atsidūrę ligoninėje po nelaimingų atsitikimų ar avarijų esame – dalb*j*bai“, – savo įraše apie slaugytojos komentarą pasisakė Kristina.

Alytaus miesto tarybos narys Andrius Jučas jau kreipėsi į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės direktorių Artūrą Vasiliauską, dėl situacijos paaiškinimo.

Facebook grupėje „Alytaus miesto ritmas“ surengus apklausą dėl tokio medicinos darbuotojo poelgio ir išsakytų minčių, alytiškiai situacijai nebuvo abejingi ir beveik visi pasmerkė tokį elgesį bei piktinosi susidariusia situacija bei nužmogėjimu.

3 Replies to “Alytaus medikės replika apie avariją – „Ir vėl darbinga naktis laukia per jus…“”

  1. Medicinos srityje dirbančio žmogaus replika „dalb*bai“, nenustebino, bet taip neturėtų būti. Kai kas sako – taigi ne darbo metu. O kaip jums ne darbo metu (per pietų pertrauką) specialiųjų poreikių mokinius mulkiais vadinanti spec. pedagogė ? Leistumėte pas ją savo vaiką? Taigi ne darbo metu ji taip išsireiškė… švelniai tariant

  2. Medicinos srityje dirbančio žmogaus replika „dalb*bai“, nenustebino, bet taip neturėtų būti. Kai kas sako – taigi ne darbo metu. O kaip jums ne darbo metu (per pietų pertrauką) specialiųjų poreikių mokinius mulkiais vadinanti spec. pedagogė ? Leistumėte pas ją savo vaiką? Taigi ne darbo metu ji taip išsireiškė… švelniai tariant

  3. Ne pirmas atvejis, man priėmime su sutinusia ranka atėjus, turėjau susimokėti už apžiūrą, dėl to, kad ranka nebuvo lūžusi. Seselė pasakė „susimokėsi tai žinosi kaip dėl š*dų nevaikščiot“ :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.