Alytaus kolegija bendradarbiaus su miesto mokyklomis

Gruodžio 5 d. Alytaus kolegijoje vyko gerosios patirties sklaidos renginys, skirtas Alytaus švietimo ir mokslo darbuotojų veiklos gairėms aptarti. Šiame renginyje dalyvavo ir mintimis apie Alytaus miesto švietimo įstaigų ir Alytaus kolegijos bendradarbiavimą 2014 m. pasidalijo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

„Ši popietė yra draugystės popietė. Mes susirinkome čia pasikalbėti, kuo vieni kitiems galime būti naudingi, kad visi kartu surėmę pečius ir įgyvendindami bendrus projektus paskatintumėme jaunimą likti mūsų mieste”, – kalbėjo Švietimo skyriaus vedėjas V. Valūnas. Pasak V. Valūno,  Alytaus kolegija dar per mažai bendradarbiauja su Alytaus miesto švietimo įstaigomis, o šis susitikimas galėtų būti pirmas žingsnis siekiant sėkmingai bendradarbiauti. Švietimo skyriaus vedėjas siūlė susirinkusiems pasikviesti  į mokyklas Alytaus kolegijoje dirbančius dėstytojus paskaityti paskaitų įvairiomis jaunimui įdomiomis temomis. Šiai idėjai pritarė ir Alytaus kolegijos direktorė Danutė Remeikienė, kuri taip pat siūlė kolegijos Technologijų centre surengti fizikos pamokas. Kolegijos vadovė taip pat akcentavo, jog  švietimo įstaigos gali į mokyklas  pasikviesti iš užsienio atvykusius ir kolegijoje dirbančius dėstytojus, kurie mokiniams suteiktų daug naudingų žinių, praplėstų jų akiratį ir tai nieko nekainuotų.

Renginio metu susirinkusiems Alytaus kolegijos veiklą pristatė Alytaus kolegijos Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Rozalija Radlinskaitė. Apie Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų ir Alytaus kolegijos bendros veiklos metmenis kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Milkevičienė. Gerąja patirtimi pasidalijo Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų metodinių būrelių pirmininkai.

Po šio susitikimo renginio dalyviai buvo pakviesti į Regioninį technologijų centrą. Su jo veikla supažindino centro vedėjas Rytis Zautra, Informacijos sistemų katedros vedėjas Gintautas Stonys ir lektorė Birutė Rakauskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.