Alytaus A. Ramanausko-Vanago gimnazistų sėkmė

Balandžio 12 dieną Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijoje vyko respublikinis Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkursas, kuriame dalyvavo Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos duetas: trečiokė Aurelija Baliukynaitė ir antrokas Simonas Sakalauskas. Tai buvo jau baigiamasis koncertas – konkursas, kuriame varžėsi dalyviai iš visos Lietuvos mokyklų bei gimnazijų. Mokiniams buvo sudarytos geros sąlygos, sužavėjo malonus Šv. Kristoforo gimnazijos šeimininkų priėmimas, labai geras ir profesionalus įgarsinimas.

Duetas atliko tris dainas ir laimėjo dvi nominacijas: pirmą vietą už Vytauto Kernagio dainos atlikimą ir trečiąją vietą už savos kūrybos dainą. Konkurso dalyvius vertino aktorius ir dainininkas Gediminas Storpirštis bei dainų autorius ir atlikėjas Domantas Razauskas. Visi dalyvius rengę mokytojai gavo padėkos raštus ir atminimo dovanėles. Nugalėtojams buvo įteikti prizai: Lietuvos mokslo ir švietimo ministro Dainiaus Pavalkio pasirašyti padėkos raštai, atminimo medaliai, asmeninės dovanėlės ir galimybė įsirašyti savos kūrybos dainas profesionalioje įrašų studijoje Vilniuje.

Po konkurso vyko diskusijos, aptarimas, komisijos nariai dalijo nuoširdžius patarimus ir pastabas jauniesiems atlikėjams, skatino aktyviai kurti ir muzikuoti.

| Irena Muzikevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.