2017 rugsėjo 19, Antradienis

YPATINGOS ASMENYBĖS

Skyriaus redaktorė
Brigita Reklaitytė
fb: @Reklaityte

459  skaitė, 1 skaitė šiandien

„Ypatingos asmenybės“ – Aurimas Ramonas: „Jei praregėčiau, norėčiau pažvelgti į artimųjų veidus“

Aurimas Ramonas – iš Šiaulių kilęs, Vilniuje gyvenantis pozityvumo užtaisas. Tai įrodymas, jog žmogus, negalintis matyti, dažnai mato ir pastebi daug daugiau nei mes.

Plačiau »

„Ypatingos asmenybės“ – Oganes Arakėlian: „Gyvenk kaip nori, bet netrukdyk kitiems“

„Gyvenk kaip nori, bet netrukdyk kitiems“ (O. Arakėlian)

Oganes Arakėlian – Ukrainoje (Charkovo mieste) gimęs lietuvis, nuo trejų metukų gyvenantis Alytuje. Šis žmogus yra gerbiamas ir mylimas alytiškių už tai, ką daro – telkia neformalią bendruomenę savo bare „Fenix“ ir moka priimti bet kokį žmogų. 35-metis vyras (nors jam artimieji sako, kad jis strigęs ties 16), vadovaujasi tokia mintimi: „Gyvenk kaip nori, bet netrukdyk kitiems“.

Plačiau »

„Ypatingos asmenybės“ – Edvinas Krocas: „Savo kūryba noriu budinti vaikus“

Edvinas Krocas – dvidešimtmetis vaikinas iš Kybartų, šiuo metu gyvenantis Londone. Jo vardas ir pavardė pasklido socialiniuose išleidus autobiografinę knygą „Niekados neleisk man išeiti“. Edvino kūryba keičia skaitytojų gyvenimus ir skatina nebijoti būti kitokiu, nenuvertinti savęs ir savo išskirtinumų.
Plačiau »

„Ypatingos asmenybės“ – Tautvydas Tamulevičius: „Man patinka mano šalis. Jokia kita šalis nėra mano“

Kairėje – miesto meras Vytautas Grigaravičius, dešinėje – vicemeras Tautvydas Tamulevičius

Tautvydas Tamulevičius – Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas. Tą žino bene kiekvienas alytiškis. Tie, kurie domisi miesto ritmu, mažiau ar daugiau pažįsta jį ne tik kaip vicemerą, besirūpinantį kaip į miestą pritraukti daugiau investicijų ar skatinti jaunimo politikos įgyvendinimą, bet ir kaip įdomią, įkvepiančią asmenybę.

Kokios muzikos klausosi Tautvydas? Koks mėgstamiausias jo filmas? Kaip jis švenčia Valentino dieną? Mokykla jam buvo džiaugsmas ar kančia? Kodėl po studijų Anglijoje jis grįžo į Lietuvą? Koks yra įsimintiniausias jo gyvenimo įvykis? Tikiu, jog atsakymų į šiuos klausimus nežinai. Perskaitęs interviu – sužinosi. Ir ne tik tai :)

Plačiau »

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates