2017 lapkričio 21
Povilas Lapinskas – sportinių šokių treneris ir žirgų sporto mylėtojas

Povilas Lapinskas – sportinių šokių treneris ir žirgų sporto mylėtojas

Povilas Lapinskas baigęs studijas Lietuvos sporto universitete, grįžo gyventi į gimtuosius Druskininkus, čia prieš ketverius metus įgyvendino vieną iš savo svajonių – įkūrė savo šokių studiją „Dosado“, kurioje moko sportinių ir šiuolaikinių šokių žingsnių vaikus bei suaugusiuosius. Vystantis studijos veiklai, padalinys atidarytas ir Alytuje bei Varėnoje, o visai neseniai ir Vilniuje. Talentingo ir perspektyvaus trenerio auklėjami jaunieji šokėjai dalyvauja miestų šventėse, šokių čempionatuose,  mūsų šalyje bei užsienyje.

Antroji išsipildžiusi svajonė – žirgai. Žirginiu sporto Povilas pradėjo domėtis ir rimtai užsiimti prieš aštuonerius metus. Intensyvios treniruotės ir dalyvavimas varžybose, o dabar ir pergalės varžybose, tai tik sunkaus darbo vaisiai.

Svarbiausia yra daryti, tai ko nori ir trokšta širdis, apie ką nuolatos galvoji ir sapnuoji. Tik tada negaila nė vienos minutės, paaukotos vardant tikslo, kurio sieki. Tik tuomet jautiesi pilnavertis, kai kiekvieną vakarą užmiegi su svajone, o pabundi su tikslu, toks ir yra Povilas,  sunkiai siekiantis savo tikslų ir einantis užsibrėžtu keliu!

1,172  skaitė, 1 skaitė šiandien

Straipsnio autorius: Raimundas Dabrila

el. paštas raimundas@jaunimo.lt

Komentuoti

El. paštas nebus publikuojamas viešai


3 + 5 =


Free WordPress Themes - Download High-quality Templates