2017 lapkričio 21
Nuostabiai antrojoje rungtynių pusėje rungtyniavę „Dzūkai“ sutriuškino šiauliečius

Alytaus „Dzūkija“ (5-13) pirmosios rungtynių pusės turėjo taško deficitą 43:44, tačiau antroje rungtynių dalyje Andrėjaus Urlepo auklėtiniai nepaliko jokių vilčių svečiams iš šiaulių (2-16) ir šventė pergalę rezultatu 94:64 (22:21, 21:23, 19:10, 32:10)

Saulės miesto komanda alytiškiams priešinosi tik du kėlinius, po ilgosios pertraukos kovingai nusiteikę „Dzūkai“ spurtavo 9:0 ir įgijo apčiuopiamą persvarą – 62:54. Po minutės pertraukėlės vaizdas aikštelėje nesikeitė, o alytiškiai tik didino savo persvarą.

Lemiamame ketvirtyje stabdyti nesiruošuosi „Dzūkija“ pataikė vieną metimą po kito, laimėjo kėlinį – 32:10 bei šventė lengvą pergalę savo žiūrovų akivaizdoje.

Dzūkija“: Jamesas Gavin 16, Julius Kazakauskas 13, Paulius Morkeliūnas 12, Karolis Guščikas (7 atk. kam) ir Osvaldas Mačernis po 11.

„Šiauliai“: Donatas Sebeckis 13, Darius Gvezdauskas 10, Tomas Lekūnas 9, Devinas Pattersonas ir Arvydas Čepulis po 8.

Alytaus komandai ši pergalė atvėrė galimybę rungtyniauti „KIDY TOUR“ – Karaliaus Mindaugo taurėje.

Burtų traukimo ceremonija įvyks sausio 9 dieną, pirmadienį, 14:00 valandą – Kauno rotušėje.

Kaune organizuojamo turnyro ketvirtfinalio susitikimai bus žaidžiami vasario 14-15 dienomis, o ketvirtfinalių nugalėtojai kovos vasario 18-19 d.