2017 rugsėjo 19, Antradienis

„Metų žmogus“ – pasiryžimo ir atkaklumo pavyzdžiai

Artėja septynių metų veiklos sukaktis, jos proga organizuojamas ypatingai veiklių, atsakingų ir atsidavusių savo veiklai žmonių rinkimas. Alytaus jaunimo draugas projektas gimęs 2010 metų pavasarį, kiekvieną kartą atrasdamas naujus ir netikėtus bei talentingus žmones, nusprendė nieko nelaukti ir surasti dešimt pačių pačiausių ir juos įvardinti viešai. Dalį kandidatų pasiūlė patys alytiškiai.

Šį kartą pristatome tris žmones, kurie savo atkaklumu ir pasiryžimu rodo pavyzdį kiekvienam iš mūsų.

  • Povilas Lapinskas – sportinių tokių treneris mokantis jaunimą šokio paslapčių, įkūręs šokių studiją „Dosado“, taip pat žirgų entuziastas, dalyvaujantis ir pelnantis prizines vietas čempionatuose, įvairiose varžybose ir viską suderinantis tarpusavyje. Plačiau straipsnyje
  • Oganes Arakėlian už tai, kad sugeba priimti kiekvieną kitokį žmogų. Jis visada randa temų, kuriomis galėtų diskutuoti net su priešingai gavojančiais žmonėmis. Jo dėka neformalus jaunimas gali rinktis vienoje vietoje ir jaustis saugus.
  • Mantas Račkauskas – už tai, kad ieško išeičių ir deda pastangas kaip pagyvinti verslą, pritraukti investicijų į rajoną, kuriant ir plėtojant kaimo turizmo sodybinį verslą.

 

Konkurso taisyklės

Balsuoti už tris kandidates galite nuo straipsnio paskelbimo datos iki kovo 12 d., 20 val. Iš kiekvienos grupės (trijų) bus atrinkta po vieną žmogų, kuris ir nugalės, trys grupės – trys laimėtojai, nugalėtojai skelbiami – kovo 12 dieną.

Balsavimas vyks Alytaus jaunimo draugas Facebook paskyroje, Like (skirtingos emocijos priskirtos kiekvienam kandidatui) principu.

434  skaitė, 1 skaitė šiandien

Straipsnio autorius: Raimundas Dabrila

Raimundas Dabrila
Kas per daug, nesveika.

Komentuoti

El. paštas nebus publikuojamas viešai

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates