2017 rugsėjo 19, Antradienis

Kurkime miestą kartu! Kokie dviračių stovai papuoš Alytų?

Alytuje keliamos įvairios idėjos kaip pagyvinti miestą, diskutuojama dėl apleistų, gadinančių vaizdą pastatų likimo.  Visai neseniai atidarytoje socialinio tinklo grupėje „Mūsų Alytus“, jos autorius, žinomas alytiškis, menininkas Robertas Šarknickas kviečia suvienyti jėgas ir keisti Alytų savomis idėjomis. Čia rasite pasiūlymų dėl mažosios architektūros sprendinių, kaip spalvotų antai suoliukų, kuriuos įrengtų atitinkamos firmos su savo prekiniais ženklais ir architektūrinių pasiūlymų ar diskusijų dėl centro sutvarkymo ir apleistos autobusų stoties teritorijos.

Dar viena idėja, miesto viešose erdvėse įrengti Alytaus simbolį – rožę, simbolizuojančius dviračių stovus. Į šį kreipimąsi atsiliepė alytiškiai architektai, kurie pateikė savo pasiūlymus.
Čia jau reikalinga alytiškių pagalba, padėkite nuspręsti, kuris jums priimtiniausias sprendimas ir kokius stovus norėtumėte matyti Alytaus miesto viešose erdvėse.

Už geriausius pasiūlymus galite balsuoti socialiniame tinkle „Facebook“ mūsų paskyroje „Alytaus jaunimo draugas“. Nuoroda į balsavimą.

 

 

Nuoroda į idėjų ir architektūrinių sprendimų grupę „Mūsų Alytus“.

| Jaunimo draugas

1,017  skaitė, 2 skaitė šiandien

Straipsnio autorius: Raimundas Dabrila

Raimundas Dabrila
Kas per daug, nesveika.

Komentuoti

El. paštas nebus publikuojamas viešai

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates