2017 lapkričio 21
Į muzikos pasaulį žengė žinomų alytiškių muzikos grupė – „POP DU“

Į muzikos pasaulį žengė žinomų alytiškių muzikos grupė – „POP DU“

Du jauni, tačiau skirtingi atlikėjai, visai neseniai sujungė jėgas bendram projektui, kurio pavadinimas yra trumpas ir aiškus – „POP DU“, o ar jiems tinkamas, spręsti tik jums. Atskirai vaikinukai dalyvauja Alytaus miesto renginiuose, garsina miestą TV projektuose, tokiuose kaip „Supermiestas“, „Chorų karai“, o nuo šiol bandys pakerėti klausytojų širdis, metų grūdinta populiariąja muzika, kurią paįvairins naujomis spalvomis. Pagrindinė užduotis, kad muzikoje atsispindėtų jaunatviškas veržlumas ir nuoširdumas, o melodija būtų žinoma tiek vyresnio amžiaus, tiek jaunesnės kartos publikai. Kas jie tokie? Rimtautas Balevičius – dvidešimt vienerių, studijuoja Vilniuje, bet savaitgaliais grįžta repetuoti bei ugdyti savo asmenybę į gimtąjį miestą – Alytų.

Jam ilgai ramybės nedavė mintis, vienytis muzikos srityje, štai ir išaušo ta diena. Rimtautas sako, kad toks sprendimas reikalavo didelio svarstymo, kadangi laukė sunkus ir ilgas darbas. Ernestas Urbonas – dvidešimt trejų, dirba Druskininkuose, tačiau taip pat nepamiršta gimtojo miesto Alytaus. Jis sako, jog yra tik pradedantysis dainininkas, todėl nori išbandyti daugumą muzikos stilių, kol atras savo kelią ir vietą didžiojoje scenoje. Iki šiol vaikinas koncertavo ir vienas, ir su gitaristu Edgaru Akopdžanjanu, su kuriuo pradėjo savo, kaip solisto karjerą. Ernestas tikina, jeigu gyvenime save atradai ir supratai, kad būtent be to dalyko negali gyventi, tai tikrai iš rankų nepaleisk pasitaikiusios progos save realizuoti. Būtent kuriant naują programą, repetuojant, dainuojant, metų patikrintas ir visų mylimas dainas, Ernestas ir Rimtautas išbando savo jėgas.

Vaikinai neslepia, jog dabar, kai dainuoja beveik visi, pakankamai sunku pelnyti gerbėjų simpatijas, tačiau jie iš visų jėgų stengiasi ir stengsis pakerėti visus savo balsais, jaunatviškumu, energija ir nuoširdumu. Taigi, štai tokie jie – naujieji „POP DU“.

1,051  skaitė, 1 skaitė šiandien

Straipsnio autorius: Raimundas Dabrila

el. paštas raimundas@jaunimo.lt

Komentuoti

El. paštas nebus publikuojamas viešai


6 + 1 =


Free WordPress Themes - Download High-quality Templates