2017 lapkričio 21
Alytiškis kirpėjas – Žygimantas Balynas

Alytiškis kirpėjas – Žygimantas Balynas

Alytuje įprastą paslaugų ritmą – kirpyklų veiklą judina permainos. Į kirpyklų veiklą įsitraukia profesionalūs kirpėjai vyrai, šalia Alytaus esančiuose Miklusėnuose įsikūręs salonas, kuriama paslaugas teikia kirpėjas, o dabar dar vienas – Žygimantas Balynas, baigęs kirpėjų mokymo programą, dirbęs vienoje iš Alytaus kirpyklų dalinasi pojūčiais ir savo sėkmės istorija.

 

Baigęs vieną iš Alytaus miesto gimnazijų, emigravęs į Angliją, grįžęs ir kuriantis grožį, taip apibūdinti galima pašnekovą, Žygimantą Balyną.

   Trumpa sėkmės istorija

zygEsu dirbęs Jungtinėje Karalystėje „Rush Hair“ grožio salone, kirpėju ir vadybininku – administratoriumi, čia aš įgijau patirties plaukų dažyme, karštame ir šaltame šukavime.

Grįžęs į Lietuvą pradėjau lankyti kirpėjų mokymus, dalyvavau Litexpo vykusioje didžiausioje, Baltijos šalyse, tarptautinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė 2015“. Čia buvo pristatomos naujausios plaukų kirpimo tendencijos, nagų priežiūros priemonės, kasdienio ir proginio makiažo paslaptys, garsiausių stiliaus ekspertų iš Lietuvos ir užsienio patarimai.

Parodos metu buvo organizuotas atviras Lietuvos kirpėjų čempionatas. Jame atstovavau Alytaus profesinio rengimo centrą, dieninės šukuosenos rungtyje. Pirmą kartą buvau tokioje auditorijoje, kur daug šviesų, filmavimo kamerų, teisėjų ir konkursantų, pasiruošusių laimėti. Nors ir nepasiekiau pačių geriausių rezultatų, bet pats dalyvavimas čempionate – tai šansas išbandyti savo galimybes, įgyti puikios profesinės patirties.

Ar Alytaus klientai yra išrankūs?

Visokių būna, viskas tobulėja, atsiranda daug naujovių iš užsienio, o žmones ateina apsiskaitę, žinantys įvairius galimus sprendimus, todėl kiekvienas klientas šiandien tampa tikru, tačiau širdžiai mielu įšūkiu.

Koks pirmas įspūdis pamačius kirpykloje kirpėją vyrą?zyg3

 Įžengę į kirpyklą žmones nustebdavo pamatę vyrą kirpėją, tačiau dabar tai pasikeitė, tapo norma, klientai siekia gauti kokybišką paslaugą, todėl ar tai atliks vyras, ar moteris – nesvarbu.

Sunku Alytuje  susikurti kirpimo paslaugų verslą?

Pradedant veiklą grožio srityje, kaip ir kiekvienoje kitoje, pradžia būna sunki. Visa laimė, kad mano šeimoje yra artimas žmogus, kuris dirba šioje srityje, todėl sulaukiu visokeriopos pagalbos ir palaikymo. Vis dėl to Alytuje susikurti verslą, grožio srityje yra sunku, kylančios kainos už komunalines paslaugas, priemones ir įrankius.

1,348  skaitė, 1 skaitė šiandien

Straipsnio autorius: Raimundas Dabrila

el. paštas raimundas@jaunimo.lt

Komentuoti

El. paštas nebus publikuojamas viešai


7 + 9 =


Free WordPress Themes - Download High-quality Templates