2017 lapkričio 21
Alytaus miesto mokinių taryba kandidatuoja tapti geriausia mokinių taryba Lietuvoje!

Alytaus miesto mokinių taryba kandidatuoja tapti geriausia mokinių taryba Lietuvoje!

Alytaus miesto savivaldybės mokinių taryba – moksleiviams puikiai žinoma organizacija siekia tapti pripažinta kaip geriausia Lietuvos mokinių taryba.

Organizacija pagarsėjo kaip labiausiai jaunųjų alytiškių užimtumą skatinantis organas. Mokinių taryba ne tik atstovauja visus Alytaus moksleivius jų labui, bet ir organizuoja tokius grandiozinius renginius kaip „Copy & Paste“, „Erdvė“. Vieša paslaptis, jog šie renginiai pritraukia daugiau žiūrovų nei Alytaus miesto teatro didžioji salė yra pajėgi sutalpinti. Neseniai nuaidėjo dar visai šviežias, tačiau be galo didelį įspūdį žiūrovams palikęs, renginys – „Šok su AMSMT“.

Organizacija naudinga ne tik Alytaus moksleiviams, tačiau ir patiems nariams: „Puikus komandos bendradarbiavimas tarpusavy bei jos komandos narių žinios yra raktas į visapusišką sėkmę, todėl aš savo ruožtu dedu visas pastangas, jog visi organizacijos nariai semtųsi kuo daugiau patirties, skatinu jų vykimą į kaip įmanoma daugiau mokymų ar seminarų, pati esant neaiškumams stengiuosi jiems padėti, mokyti.“ ,-tvirtina Alytaus miesto savivaldybės mokinių tarybos pirmininkė – Beatričė Žiurinskaitė.

„Atiduodami savo balsą, Jūs ne tik paskatinsite Alytaus miesto savivaldybės mokinių tarybos narius ir toliau veikti, bet ir prisidėsite prie Alytaus miesto vardo garsinimo.“ ,-Alytaus miesto savivaldybės mokinių tarybos narys – Edvardas Vabuolas.

278  skaitė, 1 skaitė šiandien

Straipsnio autorius: Raimundas Dabrila

el. paštas raimundas@jaunimo.lt

Komentuoti

El. paštas nebus publikuojamas viešai


4 + 8 =


Free WordPress Themes - Download High-quality Templates