2017 rugsėjo 19, Antradienis

Alytaus „De Žavu“ choristas Egidijus Navickas: „Dėl šio choro stengtis verta“

Ką man davė Alytaus „De-Žavu“ choras?
Manau šis klausimas kiekvienai asmenybei turėtų būti labai lengvas. Ko gero kiekvienas pabuvojęs šio choro nario kailyje galėtų pasakyti jog jausmas nerealus, tačiau tai gali nuskambėti tiesiog kaip garbė pasirodyti tiesioginiame eteryje. Neslėpsiu, pradžioje pats troškau būti pastebėtas televizijoje ir manau kiekvienas iš mūsų to norėjo. Asmeniškai man, tai pasidarė nebesvarbu vos praėjus pirmai laidai kuomet supratau, jog svarbiausia yra vienybė kurios pagalba mes siekiame bendro tikslo.
Nuo repeticijų pradžios mes tapome vienu tvirtu kumščiu ir galbūt todėl mums taip sekasi šiame projekte. Taip pat geru žodžiu norėčiau paminėti mūsų choro vadoves, be kurių mes nebūtume pasiekę to, ką turime dabar.

Lilija Bernatavičienė – šiam žmogui apibūdinti žodžio choreografė neužtenka. Ji taip pat yra atsakinga už choristų aprangą ir būtent ją drįsčiau vadinti choro mama dėl jos atsidavimo ir rūpestingumo.

Reda Vokietaitienė – žmogus su neišsemiama kantrybe ir atsidavimu šiam jaunuolių būriui. Ji yra mūsų muzikos mokytoja su labai gera širdimi, todėl mes ją taip pat labai mylime.

Asta Pylipaitė – mūsų generolė, kuri mūsų chorui prideda žavesio. Prieš projektą nesitikėjau, kad generolė moteris, galės padaryti daug daugiau choro labui nei bet kuris kitas galintis vadovauti chorui vyras. Asta yra moteris, kuri skiepyja mumyse stiprybę ir padeda suvokti kas yra tikroji komanda.

Karolis Šliažas – mūsų aranžuotojas, begalo talentingas žmogus muzikine prasme. Jis yra žmogus labai daug prisidedantis prie mūsų kelio pergalės link.

Turint tokią komandą, kokią turime Alytaus „De-Žavu“ chore, nebaisūs jokie iššūkiai, nes mes viską įveikiame kartu. Taigi šis choras man suteikė daug visapusiškos patirties. Būdamas šio choro nariu supratau, ką reiškia tikra komanda ir kaip reikia eiti keturiomis vienas už kitą. Tik tokiu būdu mes išliksime stiprūs ir finale atiduosime viską, kad Alytaus „De-Žavu“ choro vardas skambėtų dar ilgai!

2014 m. gegužės 10 d. surinkta informacija, o gegužės 11 d. išėjęs interviu su alytiškiu, sporto ir muzikinių projektų dalyviu, tapo pirmuoju ir paskutiniu mūsų interviu. Tragiškomis aplinkybėmis, balandžio 10 d. žuvęs kelyje, Egidijus liks jį pažinojusių širdyse.

| Egidijus Navickas
| Raimundas Dabrila

3,180  skaitė, 2 skaitė šiandien

Straipsnio autorius: Raimundas Dabrila

Raimundas Dabrila
Kas per daug, nesveika.
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates